İHTİYACINIZ OLANI ALIN

Bilgiye erişin, kutulara değil..

Tesis Verisinin büyük bir miktarı tasarım ve inşaat süreçlerinde oluşturulur. Veri orada olabilir, fakat sizin elinize sadece kutularda çizimler, excel ve mailler geçer..

Bu veriler Operasyonel Bilgiye dönüşmediği takdirde size fayda sağlamaz. Verilerinizi tetkik ediyoruz. Kalite Kontrol testleri yapıyoruz. Verilerinizi ihtiyacınız olan bilgi olarak yapılandırıyoruz.

Bilgiyi ihtiyacınıza en uygun fomatta sunuyoruz. Room Data Sheet’ler (RDS), COBie çıktıları, IFC exportları ve Tesis Yönetim Yazılımınızın kullanabildiği exchange formatını oluşturuyoruz.

İKAMETÇİLERİNİZ ÖNEMLİDİR

İşletme Maliyetini hesaba katmamak Faturayı değiştirmez!

Tüm işletmeciler Evans Oranını bilir. 1 / 1.5 / 15 aslında daha gerçekçi bir orandır. (Yapı Maliyeti / İşletme Maliyeti / Maaşlar).

Hangi rakamları alırsanız alın, mesaj aynıdır:

  • İşletme maliyetiniz kısa süre içerisinde yatırım maliyetinizi geçecektir. OPEX bir yatırım değildir ve kontrol altında tutmak kritik önemdedir. Operasyon bir süreçtir ve ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve araçları sizin için sağlıyoruz.
  • Maliyetleri kullanıcı memnuniyetinin önünde tutmayın. Rakamlar açıkça gösteriyor ki en önemli yatırımınız insan. Operasyonun sadece bakım ve denetimden ibaret olmadığını biliyoruz, sağlık, güvenlik, emniyet ve kullanıcı konforu konularında birlikte çalışıyoruz.

İŞ ZEKASI

Bilgiye dayalı hızlı kararlar alın!

Bilgisayımlı BIM, Veri Madenciliği teknikleri ve Özel Kodladığımız Uygulamalarımızla, tüm proje süreçlerinde kritik operasyonların daha iyi kavranmasını sağlıyor, yatırımınızın her safhasında daha iyi sonuçlar alınmasını garantiliyoruz.

İş Programının 4 Boyutlu Analizinden, İlerleme Raporlarına.. Model Tabanlı Metrajdan, Maliyet Analizine.. Çakışma Kontrolünden, Sorun Takibine..

Organizasyonunuzdaki herkes doğru bilgiye, doğru zamanda erişecek!

Biz RedHotBIM‘iz

BIM BİZİM İŞİMİZ

Stratejik Planlama

BIM sonucu düşünerek başlamaktır. Yatırım Maliyetlerinin yüksek oranda geri dönüşü için Stratejik BIM Uygulama Planlaması yapılması gerekir.

Tasarım

BIM, Mimari, Mühendislik ve İnşaat bilgisinin işbirliği içinde üretilmesini sağlar.

İnşaat

BIM doğru bilgiyi, doğru insana, doğru zamanda sağlar.. Bilgiye en çok ihtiyaç olan yer ise: Şantiyedir!

Operasyon

Yapı bilgisini, yapı yönetim fazına taşıyabilmek, İşletme Maliyetlerini büyük oranda düşürür.